Ondergoed met schaamhaar
Ondergoed met schaamhaar

Lichaamshaar is net zo onderhevig aan trends als de lengte van de rok. Heb je een Brazilian, Hollywood of Highway en wil je à la minuut weer een volle bos schaamhaar? Dat kan. Althans optisch dan. De Finse ontwerpers Katriina Haikala en Vilma Metteri van het merk Tärähtäneet Ämmät maakten ondergoed met weelderig tierend schaamhaar. Zoals een witte onderbroek met een illustratie van een bos krullend schaamhaar en een T-shirt met borsthaar.




 




Misschien leuk trendje voor Paris Hilton om te promoten? De Heiress is weer in beeld, omdat ze is gesignaleerd met donkere stoppels onder haar oksels. Niet erg chique. Maar zo bont als Julia Roberts het jaren geleden maakte, doet ze nu ook weer niet. Roberts liep destijds met een bos haar onder de armen die de gemoederen weken lang bezig hield. Misschien heeft Paris gewoon een off-day en had ze geen zin om zich fatsoenlijk te scheren. Of zou ze geen geld hebben voor scheermesjes?



2-4-10 14:39 door nikky | 0 reacties
Plaats een reactie
Om een reactie te kunnen plaatsen en de reacties van andere te kunnen beoordelen moet je een TLF member zijn.

Het is heel eenvoudig om een TLF member te worden, in nog geen 5 min. kun je al reacties plaatsen. Ga naar onze aanmeld pagina en schrijf je in!
TLF magazine
Zoals vanouds het meest geheimzinnigste magazine op internet! Natuurlijk zal er altijd weer en Barbie Doll van de maand zijn en hier kun je nog steeds alle gastenlijstplaatsen van de Top Feestjes winnen! Deze maand o.a. een Interview met DJ Maximo Gomez en de nieuwe DOLL.

Meer TLF magazine
Party agenda
Ken jij nog evenementen die niet in onze party agenda mag ontbreken. Neem dan contact met ons op.

Als je bang bent dat je een van de evenementen vergeet? We kunnen je per SMS een herinnering sturen! Klik op een evenement en meld je aan voor de SMS reminder.
TLF star of this week
Binnenkort zullen we van start gaan met YOU. .....

Voorproefje op YOU