
Socialite Angelyne ('The Pink Lady') eist een schadevergoeding van 20th Century Fox. De filmstudio laat in de film Notorious zonder toestemming 12 seconden lang een billboard van de vrouw zien. En dat mag natuurlijk nooit zonder toestemming! The Pink Lady eis daarom een enorm bedrag van de film studio.Dat meldt TMZ.
Angelyne is bekend omdat zij foto's van zichzelf op gigantische billboards langs Amerikaanse snelwegen laat plaatsen. Ook rijdt ze net als Paris Hilton in een roze auto met haar voornaam op het nummerbord. In de aanklacht noemt ze zichzelf wereldberoemd. Nou, mevrouwtje weet wel wat ze wil.
Zoals vanouds het meest geheimzinnigste magazine op internet! Natuurlijk zal er altijd weer en Barbie Doll van de maand zijn en hier kun je nog steeds alle gastenlijstplaatsen van de Top Feestjes winnen! Deze maand o.a. een Interview met DJ Maximo Gomez en de nieuwe DOLL.
Ken jij nog evenementen die niet in onze party agenda mag ontbreken. Neem dan contact met ons op.